У луцькій школі №5 встановлять новий пандус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
У луцькій школі №5 встановлять новий пандус

Освіта повинна бути доступною всім.

Фото: Луцька міська рада.

У луцькій школі №5 встановлять новий пандус

Продовжуються ремонтні роботи у навчальних закладах обласного центру

Учора радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління освіти Зіновія Лещенко з інспекцією завітали до ДНЗ №18, ДНЗ №29, а також спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5. Зокрема, у дошкільному навчальному закладі №18 «Барвінок» нещодавно було здійснено ремонт харчоблоку, триває ремонт коридорів. На ці роботи із міського бюджету було виділено 300 та 200 тис. грн відповідно.

 

В свою чергу, у садочку №29 «Сонечко» було здійснено заміну системи опалення, відремонтовано пральню.

 

 «Незважаючи на нестачу коштів у міському бюджеті через карантин, падіння економіки, зниження платежів і зборів до місцевого бюджету, виділяємо кошти на потреби освітніх закладів міста. Адже прийде вересень – і діти знову підуть до шкіл. Сьогодні є багато цікавих проєктів, що стосуються луцьких навчальних закладів, і ми продовжуємо їх реалізовувати», - зазначив Ігор Поліщук.

Сьогодні є багато цікавих проєктів, що стосуються луцьких навчальних закладів, і ми продовжуємо їх реалізовувати.

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 отримала новий пандус, що допоможе потрапити у приміщення закладу маломобільним верствам населення. Окрім того, тут було проведено промивку теплосистеми, заплановано косметичний ремонт вестибюлю школи.

Джерело: Луцька міська рада