Рівненських призовників відправляють у військо - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Рівненських призовників відправляють у військо

Із області на строкову військову службу планують призвати понад 500 осіб.

Фото з сайту Рівненської ОДА.

Рівненських призовників відправляють у військо

Триває весняний призов в умовах карантину

З 15 червня розпочалися перші відправки призовників до навчальних центрів Збройних Сил України. Про це інформує сайт Рівненської ОДА. На цьому тижні у військові заклади Полтави та Києва, села Старичі буде відправлено близько 180 осіб. 

На цьому тижні у військові заклади Полтави та Києва, села Старичі буде відправлено близько 180 осіб. 

На Рівненському обласному збірному пункті працює обласна медична комісія із дотриманням усіх карантинних норм та заходів, а саме: температурний скринінг, маски, рукавички, бахіли. Щоденно проводиться обробка службових приміщень мийними та дезінфікуючими розчинами. Призовники з районних/міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Рівненський ОЗП мають результати тестів ІФА.

Одним з перших на обласний збірний пункт прибув Максим Сачук, мешканець Гощанського району. Хлопцю 19 років, закінчив Рівненський професійний ліцей, він автослюсар з ремонту автомобілів, водій категорії В, С. «Ніколи не ховався від повісток, ще в школі проходив медичні комісії. Як тільки прийшла повістка, відразу з’явився для призову на строкову військову службу», - розповідає Максим Сачук.

 

 Нагадуємо, що цьогорічний весняний призов на військову строкову службу у зв’язку з карантином був перенесений на травень-липень місяць. Загалом із області на строкову військову службу планують призвати понад 500 осіб.