Під Печерським судом відбувається масштабна акція на підтримку Петра Порошенка (оновлюється) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Під Печерським судом відбувається масштабна акція на підтримку Петра Порошенка (оновлюється)

На акцію прийшло кілька тисяч людей.

Фото ЄС.

Під Печерським судом відбувається масштабна акція на підтримку Петра Порошенка (оновлюється)

Під Печерським судом відбувається масштабна акція на підтримку Петра Порошенка. 18 червня

До учасників акції звернулася волонтер, народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина. Вона подякувала всім, хто став на захист Петра Порошенка, і наголосила, що неприпустимо допускати політичні переслідування в України.

Ми б хотіли подякувати тим партіям, які публічно оголосили про свою підтримку цього процесу, оскільки ми маємо дати спільний бій.

«Ми всі розуміємо, що судова гілка влади в Україні не те, що бажає кращого, а є тотальною проблемою. Ми тут сьогодні зібралися, щоб показати, що нарешті тут є ми, представники різних партій. Ми б хотіли подякувати тим партіям, які публічно оголосили про свою підтримку цього процесу, оскільки ми маємо дати спільний бій. Хочу подякувати представникам різних громадських організацій, різних середовищ, які хочуть мати різні політичні уподобання, але які точно знають, що Україна у нас одна і якщо сьогодні ми її не відстоїмо, то нічого доброго для нашої держави не буде», – сказала вона. 

 

Марина Порошенко під Печерським судом: ми сильні в своїй любові до України

Дружина п’ятого Президента України Петра Порошенка Марина під час багатотисячної акції під Печерським судом подякувала за підтримку всім небайдужим людям.

«Я щиро дякую кожному з вас за цю підтримку. За те, що сьогодні ми тут зібралися всі разом як рік тому, пам’ятаєте на акції «Дякую!». Так дійсно за цей час це стало справжньою українською традицією дякувати один одному за добрі справи. І повірте, Петру Олексійовичу, мені, всій нашій родині це надзвичайно цінно. Особливо сьогодні, коли ми втратили дуже дорогу людину – батька, вчителя і справжнього друга», – звернулася вона до присутніх.

«Я хочу подякувати кожному з вас за те, що ми разом, за те, що ми сильні у своїй єдності. Ми сильні в своїй любові до України. Ми знаємо як будувати цю країну, в якому напрямку рухатися. Ми будемо відстоювати європейське майбутнє України. Ми будемо відстоювати рух України в Європейський Союз і до членства в НАТО. Це дуже важливі базові речі, які зможуть захистити Україну і наші цінності. Ми будемо боротися за нашу мову, нашу історію і за майбутнє наших дітей», – наголосила Марина Порошенко.

«Вони намагаються знищити опозицію, тому що вони вважають, що коли вони знищать опозицію – вони знищать Україну. Але вони прорахувались, тому що думали, що опозиція це не тільки Порошенко чи учасники бойових дій і волонтери, яких вони запроторили за грати».

Вона зазначила, що за п’ять років президенства Петра Порошенка всі разом дуже важко працювали для того, щоб зміцнити і розвинути нашу країну, для того щоб вберегти її від зовнішньої агресії.

«І що ми бачимо сьогодні? Ця агресія не зникла, вона піднялася з іще більшою силою, і особливим цинізмом. Сьогодні намагаються не просто зводити політичні рахунки, не просто робити нападки. Сьогодні це вже справжній терор», – сказала Марина Порошенко.

Вона додала: «Коли намагаються знищити українську мову, яка дуже заважає російським інтересам. А русские интереcы заканчиваются там, где заканчивается русский язык».

Марина Порошенка зауважила, що зараз намагаються переписати нашу історію, яка містить дуже багато незручних для наших ворогів постатей.

«Вони намагаються знищити опозицію, тому що вони вважають, що коли вони знищать опозицію – вони знищать Україну. Але вони прорахувались, тому що думали, що опозиція це не тільки Порошенко чи учасники бойових дій і волонтери, яких вони запроторили за грати», – сказала дружина п’ятого Президента України.

«Сьогодні опозиція – це вся Україна, яку вони руйнують як країну. Але в них нічого не вийде. Ми їм цю радість не подаруємо», – підкреслила Марина Порошенко.

«Всі їхні досягнення – це надумані звинувачення пусті справи і брехня, яка привела їх до влади. Але ми розуміємо, що рано чи пізно брехня буде викрита. І вони як справжні брехуни – ще й боягузи. Так вони бояться, дуже бояться. Вони бояться людей, вони бояться нашої єдності, вони бояться правди», – наголосила Марина Порошенко.

«Незважаючи на те, що нам дуже важко – ми станемо в цій боротьбі ще сильнішими і омана спаде, а ми переможемо», – наголосила Марина Порошенко.

 

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність Володимир В’ятрович нагадав, що Росія завжди боролася із українськими державниками і переслідування Петра Порошенка відповідає інтересам країни-агресора.

«Ганебно, що зараз Росія робить це не через якихось своїх таємних агентів чи засоби масової інформації, а через український нібито суд, правоохоронну систему. Саме таким чином Росія хоче покарати Президента Порошенка за те, що він чинив опір російській агресії тоді і за те, що він готовий чинити опір і тепер», – наголосив він.

«Але ми зупинимо це так само як зупинили в 2014 на кордонах України. Тепер доведеться зупиняти це тут в Києві. Ми зупинили Путіна і зупинимо Зеленського», – підсумував політик.

«Але ми зупинимо це так само як зупинили в 2014 на кордонах України. Тепер доведеться зупиняти це тут в Києві. Ми зупинили Путіна і зупинимо Зеленського»

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність Олексій Гончаренко підкреслив: сьогодні саме в центрі столиці проходить лінія фронту боротьби за незалежність і свободу України

«Сьогодні наш фронт тут, ми маємо захистити нашу державу, тому що її хочуть знищити. Та невже ми сьогодні дозволимо знов нас розвернути та забрати наше майбутнє? Ми ніколи цього не дозволимо. Ми захистимо себе, захистимо свою землю, ми передамо її своїм дітям, тому що це наш обов’язок. Тому що ми разом – сила, ми нікого не боїмося», – наголосив Олексій Гончаренко.

Крім цього, він зазначив, що переслідуванням п’ятого Президента Порошенка і захисників України радіє той, хто розпочав агресію проти нашої держави – Путін.

«Нам вони пообіцяли «кінець епохи бідності» – економіка летить в прірву. Пообіцяли нам «кінець епохи жадібності» – більш жадібних ще не бачив. Вони нам пообіцяли посадки і справедливість, але ж своїх бояться саджати. Для цього треба мати мужність, якої вони не мають. Тому у них одна відповідь – давайте переслідувати Порошенка і кожного з тих, хто захищає Україну. А радіє цьому одна людина – її звати Володимир Путін. Бо це його мрія, він хоче побачити, як будуть судити українського Верховного Головнокомандувача за те, що він боронив Україну», – сказав політик.

 

Джерело: ЄС.