Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
6-річний рівненчанин взяв участь у змаганнях з мотокросу

На змаганнях з мотокросу відкритої першості Голосіївського району міста Києва хлопець посів 5 місце.

Фото з особистого архіву сім’ї Троцюків.

Він був наймолодшим серед 18 мотогонщиків

У місті Буча, що на Київщині, проведено І-й етап змагань з мотокросу за відкритий кубок спортивно-технічного клубу «Сона». Від Рівненщини участь у них взяв 6-річний мешканець селища Гоща Арсеній Троцюк.

Не зважаючи на поломку мотоцикла під час ІІ заїзду та велику конкуренцію, Арсеній проявив свої найкращі якості і високу спортивну підготовку. Серед 18 мотогонщиків, де Арсеній виявився наймолодшим, він зайняв 11 місце. А на змаганнях з мотокросу відкритої першості Голосіївського району міста Києва хлопець посів 5 місце.

Спортивне життя юний мотокросмен під керівництвом тата і наглядом мами розпочав у 4 роки. Він є постійним учасником змагань з мотокросу у групі віком до 10 років.

Спортивне життя юний мотокросмен під керівництвом тата і наглядом мами розпочав у 4 роки. Він є постійним учасником змагань з мотокросу у групі віком до 10 років. Неодноразово брав участь у пергонах у Київській, Житомирській, Волинській, Рівненській областях, де традиційно був наймолодшим учасником.

У своєму активі має низку медалей і кубків різних номінацій, почесни грамот і дипломів, цінниих подарунків.