Блискавка влучила у райвідділ поліції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Блискавка влучила у райвідділ поліції

Людям порозкривало дахи, зірвавши шифер, зруйнувало на деяких будівлях франтони.

Фото ілюстративне.

Блискавка влучила у райвідділ поліції

Селяни у Дубровицькому районі оговтуються від наслідків буревію та грози

- Найбільше постраждало від негоди село Орв'яниця, адже постраждало близько тридцяти будинків місцевих мешканців. Людям порозкривало дахи, зірвавши шифер, зруйнувало на деяких будівлях франтони.

Пошкоджені лінії електропередач та одну з трансформаторних підстанцій. Немало збитків зазнало і село Селець, теж зірваний шифер з покрівель не одного будинку та з адміністративної будівлі сільської ради, повалені дерева та пошкоджено лінії електропередачі, пише Радіотрек.

Внаслідок стихійного лиха знеструмлено багато населених пунктів району, — йдеться у повідомленні пресслужби Дубровицької райадміністрації.

Людям порозкривало дахи, зірвавши шифер, зруйнувало на деяких будівлях франтони.

Оперативно долучилися до ліквідації стихійного лиха рятувальна служба району, яка, зокрема, займалася і гасінням пожежі, що виникла внаслідок потрапляння блискавки у господарську будівлю та районний відділ поліції, працівники якого забезпечували безпечний рух транспорту по автодорозі.

- З пізньої ночі бригади електриків Дубровицького РЕМу працювали щоби відновити порвані проводи та звільнити від них похилені опори, а паралельно енергетики працювали й в інших населених пунктах, де було теж пошкоджено ЛЕП, зокрема, в місті Дубровиця, - додають у райадміністрації.