На Рівненщині 67-річна жінка, дізнавшись про онкозахворювання сина, напилася отрути для колорадських жуків (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
На Рівненщині 67-річна жінка, дізнавшись про онкозахворювання сина, напилася отрути для колорадських жуків (Фото)

Таких драм у кіно не побачиш...

Фото Національної поліції.

На Рівненщині 67-річна жінка, дізнавшись про онкозахворювання сина, напилася отрути для колорадських жуків (Фото)

На щастя, її вдалося врятувати

67-річна жителька села Двірець ледь не померла у хащах неподалік своєї домівки. Адже перед тим як піти із будинку, вона випила отруту, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області

До дільничного офіцера поліції зателефонував 43-річний житель села Двірець, що, коли близько шостої ранку повернувся із роботи, вдома не застав матері. Спочатку самотужки шукав її, але все таки звернувся за допомогою до поліції. Насторожило чоловіка те, що у підсобному приміщенні зникла отрута від жуків. Напередодні ж пенсіонерка дізналася, що у її молодшого сина діагностували онкозахворювання, тому дуже переживала.

Насторожило чоловіка те, що у підсобному приміщенні зникла отрута від жуків. Напередодні ж пенсіонерка дізналася, що у її молодшого сина діагностували онкозахворювання, тому дуже переживала.

На пошуки 67-річної жінки орієнтували особовий склад. Ускладнювало ситуацію те, що нещодавно пройшов дощ, тож долучити до оперативних заходів службового собаку не вдалося.

Але все таки за кілька годин дільничний інспектор поліції Микола Мішковець спільно з оперативником розшукали зниклу пенсіонерку. Вона лежала без свідомості біля канави у чагарниках орієнтовно за 700 метрів від будинку. На місце події викликали «швидку», яка негайно госпіталізувала жінку. Наступного дня після наданої необхідної допомоги потерпілу відпустили. 

Як зазначають медики, якби час був втрачений, жінці вже б не допомогли. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.