У Володимирі-Волинському сьогодні запрацює громадський транспорт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У Володимирі-Волинському сьогодні запрацює громадський транспорт

Перевізники на нараді погодилися запевнили, що будуть виконувати необхідні вимоги.

Фото з сайту Володимир-Волинської міськради.

У Володимирі-Волинському сьогодні запрацює громадський транспорт

Відповідне рішення прийняли під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 червня

Із 23 червня у Володимирі-Волинському відновлюють пасажирські перевезення транспортом загального користування. Про це інформує сайт міської ради з посиланням на рішення 22 червня міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Пасажирські перевезення транспортом у міському сполученні будуть здійснюватися за умов дотримання протиепідемічних вимог, зокрема:

Забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску. Поруч з пасажирськими дверима має бути розміщене нагадування про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування пасажирським транспортом.

Перевезення пасажирів здійснюватиметься в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

За сприятливих погодніх умов рекомендовано здійснювати перевезення при відкритих вікнах.

У кожному транспортному засобі повинно бути забезпечене інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 доступним способом, зокрема оголошення в салоні, наочна інформація тощо.

Перед кожним рейсом проводиться вологе прибирання транспортного засобу з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, у тому числі місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо). За можливості біля вхідних дверей транспортного засобу доцільно розмістити спиртовмісні антисептики з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту. За сприятливих погодніх умов рекомендовано здійснювати перевезення при відкритих вікнах.

Нагадаємо, що 16 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулася зустріч міського голови Петра Саганюка з представниками перевізників міста, які просили відновити рух громадського транспорту, що був призупинений через карантин.

Враховуючи звернення водіїв та неодноразові усні звернення громадян, міський голова Петро Саганюк надіслав голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку лист з проханням розглянути питання відновлення пасажирських перевезень у місті Володимирі-Волинському в режимі маршрутного таксі.