На Волині державного виконавця покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
На Волині державного виконавця покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

На Волині державного виконавця покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією.

На Волині державного виконавця покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Ківерцівський районний суд, розглянувши за участі прокурора галузевого відділу прокуратури області протокол про вчинення старшим державним виконавцем Ківерцівського районного відділу державної виконавчої служби адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, притягнув посадовця до відповідальності у виді штрафу

Державний виконавець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив свого керівника чи Національне агентство з питань запобігання корупції про наявний конфлікт інтересів, відкривши виконавче провадження щодо рідного брата.

Суд визнав його винним у порушенні вимог та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн зі сплатою судового збору понад 420 грн. 

Суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн зі сплатою судового збору понад 420 грн. 

Прес-служба прокуратури області.