Літньої пори активізувалися змії. Як розминутися без наслідків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Літньої пори активізувалися змії. Як розминутися без наслідків

Не панікуйте! Дотримуйтеся порад.

Фото: litsa.com.ua.

Літньої пори активізувалися змії. Як розминутися без наслідків

Як правило, нерухомого об’єкту плазун не бачить

Вужі, полози та гадюки – природні мешканці, з деякими з них можна спокійно співіснувати, натомість є й небезпечні. Про це нагадує пресслужба ДніпроОДА.

«Влітку на Дніпропетровщині активізувалися змії. З-поміж них небезпечні гадюки. Аби випадкова «зустріч» із плазуном пройшла без наслідків, слід під час відпочинку на природі дотримуватися простих правил, – зазначили  в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА. – Якщо раптово побачили змію, не панікуйте та не робіть різких рухів. Краще завмерти і зачекати, поки змія відповзе. Як правило, плазун не бачить нерухомий об’єкт».

Якщо раптово побачили змію, не панікуйте та не робіть різких рухів. Краще завмерти і зачекати, поки змія відповзе.

Фахівці радять ретельно підбирати одяг для поїздки у місцевість, де можуть мешкати змії. Перевагу слід віддати довгим брюкам із щільної тканини та високим черевикам або чоботам. Штанини необхідно заправити у взуття.

На природі перевірте обране для перепочинку місце. Перш ніж улаштуватися на траву, камінь або колоду, пошарудіть або постукайте палицею.

Змії часто ховаються у старих пнях, стогах сіну, під каміннями та стовбурами дерев, нагадали фахівці. Тому до цих предметів краще торкатися не руками, а палицею.

Джерело: litsa.com.ua