Від професійності цих спеціалістів залежить наповнення державної казни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Від професійності  цих спеціалістів залежить наповнення державної казни

Авторитету вашій професії!

Фото: Вісник. Офіційно про податки.

Від професійності цих спеціалістів залежить наповнення державної казни

Голова Любешівської райдержадміністрації Юлії Подерня-Масюк привітала податківців зі святом, яке згідно з указом Президента України  відтепер щороку буде відзначатися 2 липня

«Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому. Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.

Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.

Сердечно бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя», – йдеться у вітанні, яке розміщено на сайті Любешівської райдержадміністрації.