![Волинянка, яка народила п’ятеро синів, отримала звання «Мати-героїня» (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/hg/xc4zpe-kgk23nfpmgxxidmhkpbk5xt4uaw22hgw.jpg)
Волинянка, яка народила п’ятеро синів, отримала звання «Мати-героїня» (Фото)
Нагороду вручив Тростянецький сільський голова Олександр Ковальчук
Почесну нагороду отримала Друкачук Оксана Миколаївна, жителька села Гайове Ківерцівського району. Про це інформують на сторінці Тростянецької громади у фейсбуці.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/or/6x3ubt-0x0-720x959-x2hcu7qs34f6gpeswt3glqmimn722ory.jpg)
«Вітаємо Друкачук Оксану Миколаївну, жительку села Гайове, з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня», яка народила та виховала п`ять синів», - йдеться у дописі. Нагороду вручивТростянецький сільський голова Ковальчук Олександр Миколайович.
У Ківерцівському районі понад 900 мам-героїнь.
Нагадаємо, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Цим жінкам вручається державна нагорода та відповідне посвідчення. У Ківерцівському районі понад 900 мам-героїнь.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/ym/3glawt-0x0-720x959-lmcpgsmxy552upfpw7ddge4ib3gv3ymz.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)