У Ковелі інцидентність COVID-19 перевищує норму у три рази - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
У Ковелі інцидентність COVID-19 перевищує норму у три рази

Медико-біологічну ситуацію в Ковелі розглядали на виконкомі.

Фото kovelrada.gov.ua.

У Ковелі інцидентність COVID-19 перевищує норму у три рази

Нині спеціалісти роблять 400 досліджень на добу, у березні лише — 25

На черговому засіданні виконавчого комітету йшлося про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, результати роботи із запобігання поширенню зазначеного вірусу, проблеми та шляхи їх вирішення. Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр зазначила, що ситуація дещо поліпшується. Щоправда, загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення перевищує норму у понад три рази і становить 36,6 осіб ( потрібно менше 12-ти).

У Ковелі з початку спостереження лабораторно підтверджено 316 випадків захворювання на Covid-19, з них за останню добу - 5. 9 мешканців міста померли. Одна людина — за останню добу. 226 осіб одужали. Нині значно швидше надходять результати тестувань, через те, що зросла потужність лабораторії. Нині спеціалісти роблять 400 досліджень на добу, у березні лише — 25.

У Ковелі з початку спостереження лабораторно підтверджено 316 випадків захворювання на Covid-19, з них за останню добу - 5. 9 мешканців міста померли. Одна людина — за останню добу. 226 осіб одужали. 

Як повідомила медичний директор Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги Ольга Козачук, на лікуванні в Ковельській ЦРЛ кількість пацієнтів, хворих та з підозрою на Covid-19, теж зменшилась. Зараз в інфекційному відділенні перебуває 20 людей та двоє - в реанімації. Більшість амбулаторно проходять курс терапії.

 

Щодо ІФА тестування, то заклад їх проводить з 16 червня. 1285 людей скористались такою можливістю. У 75 - виявили імуноглобуліни М, потім вони обстежувались методом ПЛР. Лише одна особа була хворою. 271 медик також був протестований, у 19 - виявили імуноглобуліни М, але жоден з них не був носієм вірусу.

Спеціалісти проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень. Загалом вони побували у 492 закладах і у 142 були незначні порушення. В основному — це відсутність масок.