На Волині посадовець лісової охорони завдав збитків державі на 17 мільйонів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
На Волині посадовець лісової охорони завдав збитків державі на 17 мільйонів

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Фото dbr.gov.ua.

На Волині посадовець лісової охорони завдав збитків державі на 17 мільйонів

Директор допустив незаконну вирубку на території зоологічного заказника

Cлідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, директору одного з державних підприємств лісової охорони Волинської області, інформує ДБР.

Слідством встановлено, що посадовець видав та погодив документи на проведення суцільних вирубок дерев на території зоологічного заказника з порушенням вимог природоохоронного законодавства. Такими діями підозрюваний допустив незаконну вирубку дерев різних порід на ввірених йому під охорону ділянках, у результаті чого державі завдано збитків на суму понад 17 мільйонів гривень.

Підозрюваний допустив незаконну вирубку дерев різних порід на ввірених йому під охорону ділянках, у результаті чого державі завдано збитків на суму понад 17 мільйонів гривень.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області. Оперативний супровід – Волинське управління ДСР Нацполіції України.