Рівнянин продав аферисту золотий ланцюжок за 500 фальшивих доларів (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Рівнянин продав аферисту золотий ланцюжок за 500 фальшивих доларів (Фото)

От зловмисник!

Фото Національної поліції.

Рівнянин продав аферисту золотий ланцюжок за 500 фальшивих доларів (Фото)

Лише згодом помітив, що долари підроблені, а телефон зловмисника вже був поза зоною досяжності

33-річний житель Рівного вирішив продати свій золотий ланцюжок і розмістив відповідне повідомлення на сайті безкоштовних оголошень. Покупець не забарився і погодився придбати ювелірний виріб вартістю 14 тисяч гривень, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Оглянувши товар, покупець розрахувався доларами США, номіналом 50 умовних одиниць, склавши десять купюр вдвоє.

Учора, 16 липня, обоє домовилися про зустріч на вулиці Замковій в обласному центрі близько 14:00. Оглянувши товар, покупець розрахувався доларами США, номіналом 50 умовних одиниць, склавши десять купюр вдвоє. Коли ж рівнянин хотів оглянути банкноти, в цей час підійшов невідомий та попросив цигарку. 33-річний чоловік почав відволікатися, а потім поклав гроші до кишені та поїхав. Лише згодом помітив, що долари підроблені, а телефон зловмисника вже був поза зоною досяжності. 

За фактом шахрайства слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюють особу зловмисника.