Рятувальники вночі гасили автівки в Торчині та Оконську - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Рятувальники вночі гасили автівки в Торчині та Оконську

Машини горіли вночі.

Фото zp.dsns.gov.ua.

Рятувальники вночі гасили автівки в Торчині та Оконську

Причини загоряння транспортних засобів у різних районах області встановлюють

18 липня о 02:54 надійшло повідомлення про пожежу автомобіля в смт Торчин Луцького району на вулиці Незалежності. Крім того, о 12:17 надійшло повідомлення про пожежу автомобіля поблизу с. Окноськ Маневицького району. Про це інформує сайт управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.

Перший підрозділ служби «101» прибув в смт. Торчин о 02:58. На пожежу виїжджали рятувальники 20-о Державного пожежно-рятувальної поста смт Торчин Управління ДСНС у Волинській області (один автомобіль). На гасіння пожежі подали спеціальний пожежний водяний ствол, пожежу ліквідували о 03:18. Вогнем знищено передню частину автомобіля. Причина встановлюється.

Причини обох загорянь встановлюють.

О 12:17 надійшло повідомлення про пожежу автомобіля поблизу с. Окноськ Маневицького району. Перший підрозділ служби «101» прибув до місця події о 12:27. На пожежу виїжджали рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі Управління ДСНС у Волинській області (один автомобіль). На гасіння пожежі подали спеціальний пожежний водяний ствол, пожежу ліквідували о 12:35. Вогнем пошкоджено решітку радіатора автомобіля.