Члени банди, яка грабувала заможних волинян, отримали 9 – 12 років в'язниці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Члени банди, яка грабувала заможних волинян, отримали 9 – 12 років в'язниці

Мали хорошу спортивну форму й збирали інформацію про тих, хто добре заробляє.

Фото ТРК Аверс.

Члени банди, яка грабувала заможних волинян, отримали 9 – 12 років в'язниці

На Волині банда у складі чотирьох чоловіків вчиняла напади на заможні будинки у Любомльському та Луцькому районах. Про це  йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, інформують Волинські новини.

Вони застосовували насильство до потерпілих та погрожували їх вбити. Загалом злочинці викрали понад два мільйони гривень. Днями суд виніс вироки двом членам банди.

Вони застосовували насильство до потерпілих та погрожували їх вбити.

Під час суду встановили, що обвинувачений, маючи хороші організаторські та лідерські навички, спортивну та фізичну підготовку, вирішив вчиняти розбійні напади на осіб, які, на його думку, володіли грошовими коштами та іншими цінностями у великих розмірах.

Він запопонував ще трьом чоловікам вчиняти розбійні напади відносно жителів Любомльського та Луцького районів, проникаючи у їхні будинки. Відзначимо, що один з чоловіків також мав хорошу спортивну та фізину підготовку, а також був керівником групи швидкого реагування пункту централізованого спостереження ТзОВ «Арсенал СТ», відповідно володів інформацією щодо охорони будинків. Однак кримінальне провадження відносно нього закрили ще у квітні 2019 року. Вчинення злочинів ще одним членом банди розглядалося в іншому кримінальному провадженні. Тож цей суд розглядав справу лише відносно організатора банди та одного його спільника.

Було встановлено, що з початку лютого 2016 року по лютий 2017 року банда вчинила сім розбійних нападів в Луцькому та Любомльському районах. Зокрема, чоловіки відстежували розпорядок дня потерпілих, а потім вчиняли наліт на будинки, вони били та душили потерпілих, а також зв’язували їх, погрожуючи вбивством. Здебільшого злочинці брали гроші, але також не гребували і електронікою. Загальна сума викраденого – 2 мільйони 74 тисячі 910 гривень.

Відзначимо, що один зі злочинів банда не довела до кінця, оскільки їхній спільник повідомив, що від Любомльського ГУНП у Волинській області в напрямку будинку, де знаходились інші учасники групи, направляється автомобіль державної служби охорони. 
Жоден з обвинувачених своєї вини не визнав, однак вона була повністю доведена зібраними в ході досудового розслідування доказами.

В підсумку, організатор банди отримав дванадцять років позбавлення волі з конфіскацією майна, один з його спільників – дев’ять років.