Поки наші друшляли, житомиряни ремонтуватимуть свій музей Лесі Українки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Поки наші друшляли, житомиряни ремонтуватимуть свій музей Лесі Українки

Ремонт музею мають завершити до 1 жовтня.

Фото зі сторінки Новоград-Волинського ЛММ Лесі Українки у Facebook.

Поки наші друшляли, житомиряни ремонтуватимуть свій музей Лесі Українки

На ремонт приміщень та фасаду готові виділити більше 1,5 мільйона гривень

Поки волинські можновладці роздумували, як діяти з Колодяженським літературно-еморіальним музеєм Лесі Українки (Сірий і Білий будиночки Косачів потребують ремонту), житомиряни не кивали на коронавірус, а виділили кошти на Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Новограді-Волинському.

Взавтра розпочнеться тендер на поточний ремонт приміщень та фасаду музею. На це житомиряни готові виділити більше 1,5 мільйона гривень.  

Уже пройшов тендер на послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний ремонт приміщень та фасаду Літературно-меморіального музею Лесі Українки. Вартість робіт склала 30 тисяч гривень. Переможцем стало ТзОВ «Астерія+».

А взавтра завершиться тендер на поточний ремонт приміщень та фасаду музею. На це житомиряни виділили більше 1,5 мільйона гривень. Проєктом договору передбачено, що роботи мають бути завершені до 1 жовтня. Якщо так і трапиться, то новоград-волинців можна буде тільки привітати, а заодно і позаздрити розторопності їхніх чиновників.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.