Зоозахисні організації України засудили дії луцького терориста, який вимагає дивитися фільм «Земляни» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
Зоозахисні організації України засудили дії луцького терориста, який вимагає дивитися фільм «Земляни»

Волинь-нова

Зоозахисні організації України засудили дії луцького терориста, який вимагає дивитися фільм «Земляни»

Однією з вимог терориста, що адресована до Президента України, є опублікувати відеозвернення із текстом «фільм «Земляни» 2005 року дивитись усім»

Зоозахисні організації України (ГО «Відкриті клітки Україна», ГО «Єдина Планета», Організація Веган Україна, UAnimals, Альянс захисників тварин, ГО «Кожна тварина»), категорично засуджують протизаконні дії чоловіка, який 21 липня захопив заручників у Луцьку.

За інформацією ЗМІ, однією з вимог терориста, що адресована до Президента України, є опублікувати відеозвернення із текстом «фільм «Земляни» 2005 року дивитись усім». Оскільки це відомий зоозахисний фільм, вважаємо своїм боргом, публічно засудити дії терориста.

Просимо не демонізувати фільм і не намагатись на підставі цієї вимоги дискредитувати зоозахисну спільноту та людей, що закликають до співчуття до всіх живих істот.

Документальна стрічка «Земляни» закликає до співчуття та милосердя. Її автори – визнані професіонали своєї справи та зоозахисники: режисер  – Шон Монсон, актор озвучування  – Хоакін Фенікс, автор саундтреку  – Мобі.

Закликаємо журналістів та загалом всіх громадян України з холодним розумом поставитись до вимог злочинця. Просимо не демонізувати фільм і не намагатись на підставі цієї вимоги дискредитувати зоозахисну спільноту та людей, що закликають до співчуття до всіх живих істот. На нашу думку, терорист діє прямо протилежно до цих ідей.

Фільм «Земляни» та ідеї зоозахисту та милосердя до живих істот не можуть мати нічого спільного з насиллям над людьми.

Повідомляємо також, що в книзі терориста «Філософія злочинця», де він ймовірно пояснює свій світогляд, немає згадок про зоозахисні ідеї, вегетаріанство або веганство.

Дякуємо ЗМІ та громадянам за те, що не дозволите одинокому злочинцю дискредитувати багаторічну працю тисяч людей зоозахисної спільноти!

Джерело: Андріана Федевич, ГО «Відкриті клітки Україна»