Колишній нардеп Жванія щомісяця літає до Москви через Мінськ або Ригу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Колишній нардеп Жванія щомісяця літає до Москви через Мінськ або Ригу

Жванія за короткий період встиг «намотати» в обидва кінці аж 65 перельотів.

Фото УМ.

Колишній нардеп Жванія щомісяця літає до Москви через Мінськ або Ригу

Колишній народний депутат Давид Жванія регулярно літає до Москви через Мінськ та Ригу

Про це повідомляє «Україна молода». Видання публікує графік перельотів Жванії, який має в розпорядженні редакція УМ. Він свідчить, що протягом останніх років регулярно, один-два рази на місяць Давид Жванія літає на кілька днів до Москви.

«Екснардеп Давид Жванія виявляється дуже регулярно літає до Москви і назад через Мінськ. Після чого розповсюджує через інтернет «інформаційні качки», вочевидь, отримані, як завдання від Кремля», - пише видання.

Що географія польотів, що контент-аналіз текстів, що першоджерела роздачі новин про Жванію не залишає жодних сумнівів, що маємо справу ще з однією кремлівською розробкою проти Порошенка.

«Вражає, що за короткий період він встиг «намотати» в обидва кінці аж 65 перельотів!», - повідомляє «Україна молода».

Видання нагадує, що Жванія неодноразово змінював свої політичні погляди, у 2010 році перейшов на бік Януковича, а нещодавно став учасником шоу одіозного російського пропагандиста Соловйова.

«Десятки разів він човником метушився між Києвом та Мінськом, Києвом та Ригою. Після закриття авіасполучення з Росією, саме таким маршрутом мандрують до Москви ті, кому в Києві бракує атмосфери «Русского мира». Що географія польотів, що контент-аналіз текстів, що першоджерела роздачі новин про Жванію не залишає жодних сумнівів, що маємо справу ще з однією кремлівською розробкою проти Порошенка», - резюмує видання.

Остання інформація про польоти Жванії датована 11 березня 2020 року. Як відомо, 12 березня в Україні був оголошений карантин через епідемію коронавірусу і авіаперельоти були скасовані. Ймовірно, колишньому нардепу довелося шукати альтернативні способи поїздок до Москви.

Джерело: Україна молода.