На одному з волинських ринків порушують карантин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
На одному з волинських ринків порушують карантин

Більшість з опитаних нововолинців каже: у масці важко дихати.

Фото Суспільного.

На одному з волинських ринків порушують карантин

Нині продовольчий ринок інспектували працівники Держпродспоживслужби. Кажуть, що порушень не виявили

У Нововолинську на Центральному ринку покупці й продавці порушують масковий режим. Про це Суспільному розповіла економістка ринку Ірина Кикоть.

Держпродспоживслужба вже перевірила дотримання протиепідемічних вимог. Порушень не зафіксували.

Зі слів Ірини Кикоть, щодня покупці порушують правила карантину, зокрема знімають захистні маски на території ринку та у магазинах. 

Зі слів Ірини Кикоть, щодня покупці порушують правила карантину, зокрема знімають захистні маски на території ринку та у магазинах. Впливу на таких покупців адміністрація ринку не може: «Я не можу за кожною людиною стояти, методів впливу немає, ми не можемо їх штрафувати», - каже економістка.

Нині продовольчий ринок інспектували працівники Держпродспоживслужби. Кажуть, що порушень не виявили. Інспектувати непродовольчий ринок на наявність у продавців і покупців масок не мали повноважень, - говорить спеціаліст Валентина Палійчук.

Ринок у Нововолинську працює щочетверга й у вихідні дні. На входах стоять працівники та нагадують про масковий режим. На ринку знімальна група Суспільного зустріла продавців й покупців, які знімають маски з обличчя. Більшість з опитаних нововолинців каже: у масці важко дихати.