Книгу, яку написав Максим Кривош, досліджують психіатри та слідчі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Книгу, яку написав Максим Кривош, досліджують психіатри та слідчі

Книгу під назвою «Філософія злочинця» Максим Кривош написав 2014-го.

Фото Сергія Наумука.

Книгу, яку написав Максим Кривош, досліджують психіатри та слідчі

Досліджуючи книгу Кривоша, можна краще зрозуміти мотиви злочину та психічний стан чоловіка

Книгу 2014-го року видавництва, автором якої є Максим Кривош, відправили на експертизу. Про це під час брифінгу повідомив начальник слідчого відділу СБУ Волині Олександр Хитрик, пише Суспільне. Волинь.

Як пояснюють слідчі, досліджуючи книгу Кривоша, можна краще зрозуміти мотиви злочину та психічний стан чоловіка під час захоплення заручників та підготовки до терористичного акту.

Слідчі вилучили усі екземпляри книги, які були знайдені у помешканні Максима Кривоша. У бібліотеках книги лишилися у вільному доступі. 

Зі слів Олександра Хитрика, слідчі вилучили усі екземпляри книги, які були знайдені у помешканні Максима Кривоша. У бібліотеках книги лишилися у вільному доступі.

Нагадаємо, книгу під назвою «Філософія злочинця» Максим Кривош написав 2014-го. У ній розповідав про своє бачення світу та тюремне ув'язнення. Свою книгу чоловік, який захопив 21 липня у Луцьку автобус із заручниками, видав у друкарні «Волинь Поліграф».

 

Як розповіла Суспільному директорка видавництва, книга має 400 примірників. Редагувати власний текст видавництву Максим Кривош тоді заборонив. У друкарні книзі присвоїли бібліотечний код і тепер вона є у Науковій бібліотеці Луцька.