Лучани виграли німецький грант - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Лучани виграли німецький грант

Проєктні заходи реалізовуватимуть у жовтні цього року.

Фото open4business.com.ua.

Лучани виграли німецький грант

Проєкт спеціалістів департаменту культури здобув перемогу у грантовому конкурсі Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві

Підготовлений спеціалістами  департаменту культури проєкт «Тижні Німеччини в Луцьку 2020: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» став переможцем у грантовому конкурсі Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві, інформує Луцька міська рада.

Проєктні заходи реалізовуватимуть у жовтні цього року спільно з лекторатом ДААД Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та громадською організацією «Товариство німців Волині».

Сума грантових коштів на реалізацію заходів проєкту становить 1200 євро.

Головною метою проєкту є популяризація європейських цінностей серед мешканців м. Луцька та Волині, в першу чергу дітей та молоді, укріплення співробітництва з німецькими партнерами, популяризація ідеї українсько-німецького єднання.

 

Враховуючи ситуацію з поширенням COVID-19, проведення проєктних заходів заплановано у новому форматі в режимі онлайн. Передбачені, зокрема, наступні заходи: бінаціональна фотовиставка «Вільна Європа», виставки творів німецьких художників України, документів та фотографій, конкурс-виставка дитячих художніх робіт, майстер-клас «Традиційна німецька вишивка», інструментальний музичний флешмоб, фотоквест та інші. Сума грантових коштів на реалізацію заходів проєкту становить 1200 євро.