Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
За тиждень волинський рибпатруль спіймав декілька браконьєрнів, вилучив сотні метрів рибальських сіток (Фото)

Порушникам доведеться заплатити штраф.

Фото uihere.com.

За тиждень волинський рибпатруль спіймав декілька браконьєрнів, вилучив сотні метрів рибальських сіток (Фото)

У період з 27 липня по 3 серпня 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 22 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів

Так, складено 11 протоколів за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), п’ять - за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП), один – за продаж заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85-1 КУпАП) та один – за ст. 188-5 КУпАП. Оформлено чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

На порушників накладено 714 грн штрафів, решту буде накладено судами, куди скеровано матеріали. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 050 грн.

«За даний період на порушників накладено 714 грн штрафів, решту буде накладено судами, куди скеровано матеріали. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 050 грн. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 13 кг водних біоресурсів. Також вилучено шість од. заборонених знарядь лову та ще 19 од. – за актами безхазяйного майна», - повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, 30 липня завдяки повідомленню на «гарячу лінію» рибпатруля виявлено безгосподарське майно. На оз. Світязь, поблизу с. Пульмо Шацького району Волинської області вилучено 8 сіток, загальною довжиною 400 метрів. У сітках знаходилися водні біоресурси: канадський сомик – 25 екз., які в живому стані повернуто у водне середовище. Попереджено збитків на суму 750 грн. Складено акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя вилучено.

Того ж дня в ході рибоохоронної роботи на оз. Оріхівське, поблизу с. Оріхове Ратнівського району Волинської області виявлено грубе порушення Правил рибальства. Місцевий житель здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – мисиновою сіткою.

На особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

Пізніше на водному об’єкті, що з’єднаний з озером Оріхівське викрито жителя с. Межисить Ратнівського району, який порушував Правила рибальства. На особу оформлено протокол про адмінправопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП, протокол за ст. 188-5 КУпАП (порушник відмовлявся назвати справжнє прізвище) та накладено відповідні штрафні санкції.

Другого серпня близько 19 години викрито громадянина, що здійснював вилов водних біоресурсів забороненим сітним знаряддям лову. Інцидент стався на р. Західний Буг, поблизу с. Литовеж Іваничівського районуЗавдяки оперативним діям працівників рибпатруля порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу складено адміністративний протокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

Волинський рибпатруль вдячний громадянам за допомогу у виявленні правопорушень. Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення Правил рибальства. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатруля: (067) 360-78-40.

 

Нагадаємо, рибпатруль зловив браконьєра, який ловив на Прип’яті рибу ятером та сіткою.

Джерело: Волинський рибоохоронний патруль.
Telegram Channel