На Волині пенсіонер упав з вишні: над його ногою тиждень чаклували травматологи (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
На Волині пенсіонер упав з вишні: над його ногою тиждень чаклували травматологи (Фото)

Двічі подумайте, перш ніж лізти на дерево: лікування нині дороге!

Фото sites.google.com.

На Волині пенсіонер упав з вишні: над його ногою тиждень чаклували травматологи (Фото)

Лікарям довелося провести оперативне втручання

Травматологи КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради» провели складну операцію 63-річному чоловікові, який травмувався, впавши з вишні.

Про це пишуть на фейсбук-сторінці закладу.

При падінні чоловік, житель одного з сіл Любомльського району, отримав відкритий двокісточковий перелом правого гомілковоступневого суглоба з повним вивихом стопи до зовні.

«Хоч зараз апарат Єлізарова не є поширеним методом у травматології, але бувають ситуації, коли без цього обійтися неможливо».

Спочатку лікарі зашили рану та наклали гіпс, таким чином спробували вправити перелом. Але результату це не дало. Через декілька днів, коли рана почала гоїтися та стабілізувався стан, чоловікові провели оперативне втручання.

Під час операції хворому, який знаходився під спінальною анестезією, вправили перелом та встановили апарат Єлізарова. Складне оперативне втручання провели травматологи В’ячеслав Приказюк та завідувач травматологічного відділення Микола Абрамчук. Сама ж операція тривала більш ніж дві години.

«Хоч зараз апарат Єлізарова не є поширеним методом у травматології, але бувають ситуації, коли без цього обійтися неможливо. В цьому випадку інших варіантів та методик оперування травми, яку отримав чоловік, не було», – розповів Микола Абрамчук.

Після операції чоловік почував себе в задовільному стані. Зараз рана гоїться, а до кінця тижня лікарі планують виписати чоловіка зі стаціонару.