Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
Пенсіонер «залізним» хобі заполонив цілу вулицю (Фото)

Автор називає свої витвори веселими залізяками.

Фото dnipro.znaj.ua.

Пенсіонер «залізним» хобі заполонив цілу вулицю (Фото)

Найкращий подарунок для чоловіка — лист нержавіючого металу

Чоловік виготовляє і прикрашає вулицю вітряками. У Дніпрі на території селища Ігрень є справжній фантастичний двір. Про це пише видання  «Дніпровська Панорама».

Невеликий акуратний будиночок огортає садок і квітник. А над усім цим, між дерев, над головками квітів підносяться химерні рухливі фігури: молекули, млинці, прапорці, кулі. Це так звані «артвітряки».

Творець цих казкових фігур – корінний житель Дніпра Борис Шевченко. Чоловік люб'язно називає свої творчі винаходи «веселими залізяками з вулиці відпочинку».

 

 За словами Бориса, це захоплення дуже популярне в світі. Але в Україні його не так часто зустрінете - адже створення вітряків вимагає не тільки глибоких знань з математики та фізики, механіки та динаміки, а й потрібно мати велику терплячість при роботі з металом.

Створення вітряків вимагає не тільки глибоких знань з математики та фізики, механіки та динаміки, а й потрібно мати велику терплячість при роботі з металом.

Єдине, про що шкодує дніпрянин, — що металу, необхідного для виготовлення вітряків, не вистачає, а так би чоловік зробив їх більше.

Зазвичай для вітряків Борис використовує лист алюмінію, так як цей метал легко піддається обробці. Але не завжди по кишені він майстру. Друзі та знайомі вже знають, що найкращий подарунок для нього — лист нержавіючого металу.

Деякі навіть посуд і відра старі приносять.

«Щоб підходило на вітряки, щоб з вітром «шуміло». Всьому радий. Будь-якому шматочку металу», - каже майстер.

 

 

Telegram Channel