Адвокат Головань вважає, що Печерський суд незаконно вилучає справу суддів ОАСК з НАБУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Адвокат Головань вважає, що Печерський суд незаконно вилучає справу суддів ОАСК з НАБУ

Ігор ГОЛОВАНЬ.

Фото Главком.

Адвокат Головань вважає, що Печерський суд незаконно вилучає справу суддів ОАСК з НАБУ

Рішення Печерського суду про вилучення скандальної справи суддів ОАСК з НАБУ - це грубе порушення КПК. Про це заявив адвокат Ігор Головань. Він вважає, що цю справу, очевидно, хочуть передати в ДБ

«Печерський районний суд міста Києва вкотре підтвердив свою репутацію. Така собі універсальна «фомка», за допомогою якої можна зламати будь-який закон. Не тільки зобов’язав Генерального прокурора розглянути клопотання Палія В.П. в інтересах заступника голови ОАСК, а ще й вказав, яке саме рішення Генеральний прокурор має прийняти за результатами розгляду того клопотання. Передати іншому органу досудового розслідування і край», - зазначає Ігор Головань.

«А що стаття 36 КПК України прямо забороняє передавати іншим органам досудового розслідування підслідні НАБУ провадження, то коли суддів Печерського суду зупиняли такі дрібниці?»

«А що стаття 36 КПК України прямо забороняє передавати іншим органам досудового розслідування підслідні НАБУ провадження, то коли суддів Печерського суду зупиняли такі дрібниці?», - констатує адвокат.

Головань також зауважив, що у провадженні щодо суддів Окружного адміністративного суду Києва виявився таємничий спір про підслідність.

«Тобто, якийсь інший орган досудового розслідування дуже хоче діяльність  суддів ОАСК розслідувати. Хоче настільки пристрасно, що готовий провадження у НАБУ забрати. Але сам той таємничий орган чомусь поки що залишається в тіні. Чи не ДБР це часом? Адже саме ДБР неодноразово незаконно бралася розслідувати підслідні НАБУ справи», - нагадує Ігор Головань.

«Якщо мій здогад про бажання передати резонансну справу з НАБУ саме до ДБР підтвердиться, і так зрозуміле стане очевидним», - резюмує адвокат.