Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Локачинському та Турійському районах Волині банда шахраїв обкрадає людей

Ото вже спритники!

Фото p-p.com.ua

У Локачинському та Турійському районах Волині банда шахраїв обкрадає людей

Поліція намагається впймати зловмисників, але поки безрезультатно

За оперативною інформацією управління карного розшуку ГУНП у Волинській області, кілька осіб іншої національності пересуваються на автомобілях іноземної реєстрації по території Локачинського та Турійського районів: вони входять в довіру до людей та обкрадають оселі громадян.

Днями поліція зареєструвала кілька фактів крадіжок з приватних помешкань волинян. У Локачинському районі невідомі особи, увійшовши в довіру до мешканки, викрали у неї 35 тисяч гривень. А на Турійщині зловмисники виманили в громадянки 15 тисяч гривень та поцупили ювелірні вироби.

У Локачинському районі невідомі особи, увійшовши в довіру до мешканки, викрали у неї 35 тисяч гривень. А на Турійщині зловмисники виманили в громадянки 15 тисяч гривень та поцупили ювелірні вироби.

Поліція володіє оперативною інформацією про підозрюваних, обіцяє їх знайти та притягнути до відповідальності.

Однак звертається до волинян, аби вони не стали жертвами цих шахраїв.

Підозрювані заїжджають в населені пункти та під приводом продажу чи покупки певних речей зав’язують знайомства з місцевими мешканцями, входять до них у довіру або ж просять про допомогу. На жаль, їх жертвами здебільшого стають люди похилого віку.

Пенсіонери навряд можуть відмовити так званим працівникам «соціальних служб», людям, які хочуть купити у них горіхи чи пір’я, або ж спритникам, які пропонують обміняти старі грошові купюри на нові.

Після того, як людина усвідомить, що стала жертвою злочинців, їй важко зорієнтуватись, як діяти. Але насамперед потрібно негайно сповістити про цей факт поліцію!

Ви можете звернутись до свого поліцейського офіцера громади, наряду групи реагування патрульної поліції або ж зателефонувати на лінію 102. Навіть елементарні дії – фотографування підозрілого автомобіля у вашому селі, розпитування про мету перебування в населеному пункті та інше, - уже дезорієнтує потенційних злочинців.

Пам’ятайте: ваше вчасне повідомлення, якнайдетальніший опис людей і транспортних засобів дасть змогу поліцейським негайно відреагувати на це і оперативно встановити порушників.

Telegram Channel