Внаслідок вибуху у Бейруті загинув 32-річний українець - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Внаслідок вибуху у Бейруті загинув 32-річний українець

Вільяму Азару було 32 роки.

Фото зі сторінки Ігоря Осташа у Facebook.

Внаслідок вибуху у Бейруті загинув 32-річний українець

У момент вибуху він вийшов з офісу

Внаслідок вибуху у Бейруті загинув українець Вільям Азар. Про це повідомив посол України в Лівані Ігор Осташ на своїй сторінці у фейсбук, пише LB.ua.

«Страшний вибух забрав життя громадянина України Вільяма Азара. Його мати - киянка Наталія Азар», – написав посол. Чоловікові було 32 роки.

Він збирався одружитися. Здається, ще недавно голосував у посольстві. Молодий перспективний економіст вийшов з офісу компанії KPMG, щоб поїхати додому. 

«Він збирався одружитися. Здається, ще недавно голосував у посольстві. Молодий перспективний економіст вийшов з офісу компанії KPMG, щоб поїхати додому», - повідомив дипломат.

 

Нагадаємо, 4 серпня у столиці Лівану Бейруті стався потужний вибух. Грибоподібну хмару було видно за десятки кілометрів від місця трагедії. За попередньою версією, причина вибуху - потрапляння іскри під час зварювання дверей ангара. У самому ангарі розміщувалося понад 2700 тонн нітрату амонію (аміачна селітра). 

Як пізніше з'ясувалося, речовину було конфісковано з корабля, що належав російському бізнесменові, який проживає на Кіпрі - Ігорю Гречушкіну (Хабаровськ). Судно мало йти за маршрутом з Батумі (під прапором Молдови) в Бейру (Мозамбік).

У результаті руйнувань понад 300 тисяч мешканців столиці Лівану залишилися без домівок. Загинуло 158 осіб, серед них дружина посла Нідерландів. Шість тисяч людей отримали поранення, ще 60 вважають зниклими безвісти.