У Луцьку ремонтують басейн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
У Луцьку ремонтують басейн

Нині завершується капітальний ремонт фасаду.

Фото lutskrada.gov.ua.

У Луцьку ремонтують басейн

Енергозберігаючі заходи впроваджуються у рамках спільного проєкту міськради та та НЕФКО

Зі стін спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання вийшов не один відомий спортсмен. Тут щодня готують нових олімпійських чемпіонів. Однак, багато років цей заклад перебував у незадовільному стані. Ситуація змінилась три роки тому, коли розпочали перші ремонтні роботи. Незабаром центральний басейн, як його звикли називати, зміниться, адже тут нині добігають кінця ремонтні роботи над фасадом та буде замінено вікна. Енергозберігаючі заходи впроваджуються у рамках спільного проєкту міськради та та НЕФКО, інформує Луцька міська рада.

Ознайомитися з ходом робіт сьогодні завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий.

У 2019 році було залучено 2,3 мільйона гривень зі спецкоштів. За три роки вдалося зробити вхідну групу, відремонтувати та утеплити дах, санвузли і душові кабіни, відновити спортзал тощо. 

У 2019 році було залучено 2,3 мільйона гривень зі спецкоштів. За три роки вдалося зробити вхідну групу, відремонтувати та утеплити дах, санвузли і душові кабіни, відновити спортзал тощо. Басейн суттєво оновився. Нині завершується капітальний ремонт фасаду. Відремонтовано і утеплено дах над малою чашею басейну, буде зроблена підсвітка фасаду та замінено великі вікна, де основна чаша басейну.

 

Такі кардинальні зміни, окрім естетичної складової, адже басейн знаходиться на одному з центральних проспектів, дасть і економічний ефект. У 2017 році було встановлено теплові насоси. Враховуючи усі енергозберігаючі заходи, вдасться зекономити 60-70 відсотків коштів на енергоносії у порівнянні з 2016 роком.