Прикордонника впіймали на хабарі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Прикордонника впіймали на хабарі (Фото)

Допомагав переправляти через кордон вантажі.

Фото ДПСУ.

Прикордонника впіймали на хабарі (Фото)

Незаконне переміщення осіб та товарів організував військовослужбовець Білгород-Дністровського загону

Правопорушення викрито в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України, спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Білгород-Дністровському прикордонному загону ГВ ВВБ «Південь» Держприкордонслужби, ВБКОЗ УСБУ в Одеській області, слідчих ТУ ДБР у м. Миколаїв, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України.,

Прикордонника відділу прикордонної служби «Старокозаче» Білгород-Дністровського загону затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Вимагав та одержав від громадянина України першу частину неправомірної вигоди у розмірі 350 доларів США (загальна сума 700 доларів США) 

Він вимагав та одержав від громадянина України першу частину неправомірної вигоди у розмірі 350 доларів США (загальна сума 700 доларів США) за обіцяне непритягнення до встановленої законом відповідальності та сприяння у незаконному перетинанні особою державного кордону України та переміщення через кордон вантажів підакцизної групи товарів – тютюнових виробів. Тривають невідкладні слідчі дії.

 
 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.