Нову школу на Любешівщині планують відкрити до кінця року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Нову школу на Любешівщині планують відкрити до кінця року

Будівництва школи чекали усі мешканці населеного пункту.

Фото з сайту Любешівської ОТГ.

Нову школу на Любешівщині планують відкрити до кінця року

Зараз у селищі лише одна школа, яка переповнена учнями як із селища, так із навколишніх сіл

Школу на Любешівщині планують здати в експлуатацію до кінця цього року. Зі станом робіт з будівництва навчального закладу у селі Гірки Любешівського району ознайомився сьогодні заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик та голова райдержадміністрації Юлія Подерня-Масюк. Про це йдеться на сайті Любешівської ОТГ.

Цьогоріч до переліку об’єктів, які реалізуються на Волині в рамках президентської програми «Велике будівництво», включено реконструкцію Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні і спортзалу. Для забезпечення потреб у воді і для відводу стоків передбачається влаштувати системи водопостачання, каналізації та локальних очисних споруд.

Відповідно до графіка будівельних робіт, здати школу в експлуатацію планують до кінця цього року. 

Відповідно до графіка будівельних робіт здати школу в експлуатацію планують до кінця цього року. Наразі там тривають зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи. Будівництва школи чекали усі мешканці населеного пункту. Завдяки програмі Президента України, школярі матимуть змогу відвідувати сучасний навчальний заклад європейського зразка.

Наразі, головою райдержадміністрації Юлією Подернею-Масюк зініційовано у Волинській ОДА та Любешівській селищній раді вирішення питання будівництва нової школи в смт Любешів у рамках президентської програми «Велике будівництво». Адже у селищі лише одна школа, яка переповнена учнями як із селища, так із навколишніх сіл.