У Ковелі заговорили про реєстрацію рекорду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
У Ковелі заговорили про реєстрацію рекорду

Запрошують ковельчан висловити свою позицію щодо реєстрації рекорду.

Фото Olga Trokhanchuk.

У Ковелі заговорили про реєстрацію рекорду

Є пропозиція 22 серпня з нагоди 15-річчя встановлення монумента Т. Г. Шевченка у Ковелі провести реєстрацію рекорду «Найвищий пам'ятник Тарасу Шевченку» фахівцями Національного реєстру рекордів України

У рамках напрацювання заходів щодо відзначення у місті Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України від ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» надійшла наступна пропозиція. 22 серпня з нагоди 15-річчя встановлення монумента Т. Г. Шевченка у Ковелі провести реєстрацію рекорду «Найвищий пам'ятник Тарасу Шевченку» фахівцями Національного реєстру рекордів України. Про це інформує сайт Ковельської міськради.

Інформація про акцію була розміщена активістами згаданої організації у соціальних мережах. Спеціалісти відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв' язків з громадськістю отримали повідомлення від представників влади м. Дніпра та м. Харкова, що у їхніх містах вищі монументи Кобзарю. Відповідно їх висота з постаментами — 20 м та 16, 5 м (у Ковелі — 7, 5 м).

У рамках підтримки громадських ініціатив влада міста звернулася до фахівців Національного реєстру щодо можливих варіантів реєстрації цього рекорду. Оскільки інформації з Дніпра та Харкова є достовірними, Ковелю було запропоновано номінацію «Найвищий бронзовий пам' ятник Тарасу Шевченку в Україні».

 Оскільки інформації з Дніпра та Харкова є достовірними, Ковелю було запропоновано номінацію «Найвищий бронзовий пам' ятник Тарасу Шевченку в Україні».

Беручи до уваги, що реалізація цього проєкту потребує фінансового забезпечення, а найголовніше — його значення для іміджу міста, запрошують ковельчан висловити свою позицію щодо рекомендованої номінації шляхом громадського голосування, яке триватиме до 20 серпня.