Бойовики на Донбасі за добу жодного разу не вистрілили в бік українських захисників (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Бойовики на Донбасі за добу жодного разу не вистрілили в бік українських захисників (Відео)

Слава Україні!

Фото Дмитра МУРАВСЬКОГО.

Бойовики на Донбасі за добу жодного разу не вистрілили в бік українських захисників (Відео)

В штабі ООС повідомляють, що ситуація на фронті залишається контрольованою, а бійці ЗСУ продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки

16 серпня на усіх ділянках відповідальності наших підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано. Військовослужбовці Об’єднаних сил дотримувалися умов припинення вогню та перебували напоготові надати гідну відсіч на ймовірні підступні дії ворога.

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Разом з тим, минулої доби українськими воїнами задокументовано одне порушення збройними формуваннями Російської Федерації домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи. Зокрема, поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Ужівка противник здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів біля Водяного.

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Від початку поточної доби, 17 серпня, запроваджений режим тиші зберігається повною мірою. У смугах відповідальності наших бригад не зафіксовано жодної збройної провокації чи обстрілу.

Нагадаємо, на фронті українські воїни у відповідь на постріли противника вогонь не відкривали.