У Луцьку змагалися люди поважного віку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
У Луцьку змагалися люди поважного віку

Мета заходу – залучення пенсіонерів до здорового способу життя, пропаганда активного довголіття.

Фото Євгенії Сомової.

У Луцьку змагалися люди поважного віку

В місті відбувся «День здоров’я»

Захід організувала ГО «Університет третього віку». Він проводився у рамках Міжнародного фестивалю літньої сеньйориади. Участь у ньому взяли люди елегантного віку.

Спортсмени поважного віку показували вправність і силу у змаганнях із дартсу, спідболу, а також конкурсах «Універсальний спортсмен», «Універсальний силач». 

Захід, що проходив у центральному парку культури і відпочинку міста, розпочався руханкою, яку провела тренер Ірина Гузачова. Опісля спортсмени поважного віку показували вправність і силу у змаганнях із дартсу, спідболу, а також конкурсах «Універсальний спортсмен», «Універсальний силач».

 

У програмі заходу був і майстер-клас із нового виду спорту – петанку, киданні металевої кульки, який провів кандидат у майстри спорту В’ячеслав Березін. Зазначимо, що у багатьох країнах світу ним займаються професійно. В Україні ж він лише зароджується. У нього може грати кожен, незалежно від віку, статі, фізичної підготовки.

За словами голови ГО «Університет третього віку» Оксани Степанюк, мета заходу – залучення пенсіонерів до здорового способу життя, пропаганда активного довголіття.

 

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.