У Володимирі-Волинському для центру первинної медичної допомоги придбали новий автомобіль - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У Володимирі-Волинському для центру первинної медичної допомоги придбали новий автомобіль

Новий автомобіль стане порятунком для мешканців, що потребують постійної уваги медиків.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

У Володимирі-Волинському для центру первинної медичної допомоги придбали новий автомобіль

Для КП «Володимир-Волинський ЦПМД» придбали службовий автотранспорт

Авто Fiat Fiorino Combi придбане комунальним підприємством за кошти, отримані за надання медичних послуг населенню від НСЗУ. Воно слугуватиме для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання. Вартість машини становить 377 тисяч гривень, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Вартість машини становить 377 тисяч гривень. 

За словами генерального директора ЦПМД Катерини Чубок, лікарям доводиться часто вирушати на виїзди, тому додатковий автомобіль був потрібний давно.  

Авто буде у користуванні сімейних лікарів, спеціалістів, які працюють у ЦПМД. Новий автомобіль стане порятунком для мешканців, що потребують постійної уваги медиків.

Забезпечення службовим автотранспортом – це один із основних кроків розвитку первинної медичної допомоги. Нове авто значно полегшить та покращить роботу медиків.. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для медицини на місцях, переконані в комунальному підприємстві.