«Десна» стартувала в УПЛ з вольової перемоги над «Зорею»

Фото ФК "Десна".

У матчі було забито чотири м'ячі

У першому турі Української Прем'єр-ліги чернігівська «Десна» приймала луганську«Зорю».

Підопічні Олександра Рябоконя здобули перемогу з рахунком 3:1, інформує УНІАН.

Гості вийшли вперед на 43-й хвилині: колишній капітан «Десни» Денис Фаворов, який нещодавно перейшов в «Зорю», завдав потужного удару і засмутив свій колишній клуб.

На 57-й хвилині «Десна» зрівняла рахунок. Арбітр призначив пенальті, а Філіппов реалізував покарання - 1:1. Через п'ять хвилин Тамм замкнув подачу з флангу ударом головою і вивів чернігівців вперед - 2:1. Остаточний рахунок встановив Будківський, який замкнув простріл від Калітвінцева - 3:1.

«Десна» - «Зоря» - 3:1

Голи: Філіппов, 57 (пенальті), Тамм, 63, Будківський, 73 - Фаворов, 43.

«Десна»: Паст, Гітченко, Імереков, Тамм, Огиря, Конопля, Калітвінцев (Картушов, 88), Домбровський (Єрмаков, 90+3), Мостовий, Тотовицький (Будківський, 46), Філіппов (Мудрик, 87).

«Зоря»: Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна (Піддубний, 35), Гречкін (Жуніньо, 79), Назарина, Юрченко (Перович, 80), Кочергін, Хомченовський, Кабаєв (Янаков, 80), Громов (Луньов, 63).

Попередження: Калітвінцев, Будківський, Мостовий - Гречкін, Кочергін.