Перші уроки в школах будуть про коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Перші уроки в школах будуть про коронавірус

Діти мають вчитися, підприємства працювати, люди — мати змогу ходити до церкви, при цьому дотримуючись правил безпеки.

Фото УНН.

Перші уроки в школах будуть про коронавірус

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтримав пропозицію про те що перший урок у закладах освіти варто присвятити темі захисту від коронавірусної інфекції

Про це УНН повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Повідомляється, що уряд та представники Ради Церков домовились про спільну роботу із суспільством щодо COVID-19.

«Денис Шмигаль відзначив важливість співпраці Уряду та Ради церков у питанні просвітницької роботи з населенням для запобігання поширенню COVID-19»,- йдеться в повідомленні.

Шмигаль зазначив, що на початку епідемії вдалося здолати паніку в суспільстві.

«Проте, сьогодні люди почали забувати про загрозу. Переконаний, що наша злагоджена робота врятує не один десяток тисяч життів та збереже здоров’я людей», — сказав Прем’єр-міністр.

 Діти мають вчитися, підприємства працювати, люди — мати змогу ходити до церкви, при цьому дотримуючись правил безпеки.

За його словами, необхідно почати великий суспільний діалог, аби уникнути ризику перевантаження захворілими системи охорони здоров’я.

«Потрібно повернути людей до розуміння, що це реальна небезпека. Але водночас, що життя не зупиняється. Діти мають вчитися, підприємства працювати, люди — мати змогу ходити до церкви, при цьому дотримуючись правил безпеки», — наголосив Шмигаль.

Також представники Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій підтримали важливість об’єднання зусиль з Урядом. Представники ВРЦіРО також зазначили, що готові співпрацювати з Урядом у просвітницькій роботі щодо COVID-19.

«Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував учасникам Ради за готовність до співпраці. Він також підтримав низку пропозицій. Зокрема, про те що перший урок у закладах освіти варто присвятити темі захисту від коронавірусної інфекції. Денис Шмигаль доручив в. о. міністра освіти і науки опрацювати таку можливість», - зазначається в повідомленні.