Молодий волинянин потонув у морі в Ізраїлі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Молодий волинянин потонув у морі в Ізраїлі

У той вечір в морі був шторм і волинянин не зміг живим вибратись із води.

Фото kanos.com.ua.

Молодий волинянин потонув у морі в Ізраїлі

Минулих вихідних в Ізраїлі сталася жахлива трагедія – в морі потонув молодий волинянин – житель Старовижівського району. Про це повідомляють «ВолиньПост» та «Під Прицілом», посилаючись на власні джерела.

Трагедія сталася ще минулого тижня в п'ятницю, 14 серпня. 35-річний волинянин, який поїхав на роботу до Ізраїлю, разом з двома іншими українцями вирішили скупатися в морі близько 22 години. Проте, коли чоловік увійшов в море, підійшов поліцейський патруль. Двоє інших українців, які були з волинянином почали втікати, аби їх не заарештували, той же ж у свою чергу, уже роздягнувшись увійшов в море, аби заховатись від правоохоронців.

Коли чоловік увійшов в море, підійшов поліцейський патруль. Двоє інших українців, які були з волинянином почали втікати, аби їх не заарештували, той же ж у свою чергу, уже роздягнувшись увійшов в море, аби заховатись від правоохоронців. 

Не помітивши третього, поліція почала наздоганяти двох втікачів. На жаль, в той вечір в морі був шторм і волинянин не зміг живим вибратись із води.

 

Помітили труп 35-річного чоловіка, який хвилями вибило на берег, прості перехожі близько 3 години ночі. Уже цієї п'ятниці тіло молодого чоловіка доставили додому та поховали.

Без батька залишились двоє діток.