На базарі в Любешові та Камені-Каширському торгували браконьєрськими знаряддями - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
На базарі в Любешові та Камені-Каширському торгували браконьєрськими знаряддями

Продавцям загрожує штраф від 153 до 357 гривень.

Фото uihere.com.

На базарі в Любешові та Камені-Каширському торгували браконьєрськими знаряддями

Порушкників спіймав рибоохоронний патруль

У період з 17 по 25 серпня 2020 року державні інспектори зафіксували 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено шість протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, десять – за ч. 4 ст. 85 КУпАП, два – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП та один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Оформлено один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1498 ривень.

«За даний період на порушників накладено 306 гривень штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1498 ривень Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 3 кілограми водних біоресурсів. Також вилучено десять одиниць заборонених знарядь лову та ще п’ять – за актами безгосподарського майна», - повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.

Для прикладу, 18 серпня рибпатрульними викрито грубе порушення Правил рибальства. Громадянин здійснював вилов риби лісковою сіткою. Завдяки оперативності рибпатрульних порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству. Інцидент стався під час рибоохоронного рейду на річці Турія, поблизу села Гішин Ковельського району Волинської області.

На особу оформлено адмінпротокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

21 серпня в ході рибоохоронної роботи на ринках Любешова та Каменя-Каширського Волинської області виявлено порушення. Так, двоє громадян здійснювали продаж незаконних знарядь. Зокрема, у порушників вилучено 2 од. мисинових сіток.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Нагадаємо, єдина жінка-рибачка у Грудках на Камінь-Каширщині пече хліб та співає.

ДОВІДКОВО

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів. За незаконне виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь лову (ст.85-1 КУпАП) на порушника очікує штраф в розмірі від 153 до 357 грн з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Джерело: Волинський рибоохоронний патруль.