Чоловік залпом випив пляшку віскі й помер - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Чоловік залпом випив пляшку віскі й помер

За фактом його смерті досі триває розгляд.

Фото Pixabay.

Чоловік залпом випив пляшку віскі й помер

На 100 мілілітрів його крові припадало 609 мікрограмів алкоголю – ці значення в сім разів перевищують дозволений в Великобританії для водіїв ліміт

Житель Великої Британії повертався додому від друга, де випив дві пляшки пива і пляшку віскі. Після цього він вирішив купити ще одну пляшку віскі, інформує ua.korrespondent.net.

Девіс купив ще одну пляшку віскі об'ємом 0,7 літра. Англієць випив її залпом всього лише за 5 секунд. У такому стані його посадили в машину вітчима. Пізніше той виявив, що пасинок не подає ознак життя.

У Великобританії житель графства Дорсет залпом випив пляшку віскі, після чого помер через алкогольну інтоксикацію. Про це, в п'ятницю, 21 серпня, пише DailyMirror.

Повідомляється, що 30-річний Семюел Девіс пристрастився до алкоголю після смерті матері в 2016-му році.

«Чоловік повертався додому від друга. В гостях він випив дві пляшки пива і пляшку віскі. Потім Девіс купив ще одну пляшку віскі об'ємом 0,7 літра. Англієць випив її залпом всього лише за 5 секунд. У такому стані його посадили в машину вітчима. Пізніше той виявив, що пасинок не подає ознак життя», - йдеться в статті.

Після невдалої спроби реанімувати чоловіка на місці, лікарі, які приїхали на виклик, забрали його до лікарні. Там він помер увечері того ж дня. 

За офіційною версією, Девіс помер від того, що в його крові містилася концентрація алкоголю, що перевищує граничну, і є несумісною з життям.

Експерт, який розслідує смерть Девіса, зізнався, що ніколи в житті не бачив такої кількості спиртного в організмі людини.

Нагадаємо, 37-річний чоловік жити не міг без елітного віскі: тричі на тиждень цупив з крамниці пляшчину.