Від підприємця в Україні вимагали майже мільйон за право безперешкодно постачати військовим медичні маски (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Від підприємця в Україні вимагали майже мільйон за право безперешкодно постачати військовим медичні маски (Відео)

Триває розслідування.

Скрін із відео ДБР.

Від підприємця в Україні вимагали майже мільйон за право безперешкодно постачати військовим медичні маски (Відео)

Державне бюро розслідувань оприлюднило докази у справі про вимагання посадовцями Збройних сил України і працівником Державної інспекції енергетичного нагляду хабаря

ДБР опублікувало відео, на якому зафіксовано:

  • розмову працівника Держенергонагляду з підприємцем під час передачі першої частини відкату в сумі 400 тисяч гривень;
  • домовленість працівника Держенергонагляду з підприємцем щодо можливості «відкатів» на інших закупівлях;
  • розмову керівника одного з управлінь Командування медичних сил Збройних сил України з підприємцем щодо сприяння взаємовідносинам з Міністерством оборони.

 

Якщо сьогодні все зупинити, а гроші не освоєні, а хтось вже товар привіз… 

Як передає zaxid.net, на відео представник держенергонагляду, зокрема, розповідає підприємцеві, що карантин в Україні продовжують, оскільки ще не освоєні усі кошти, які виділені на боротьбу з коронавірусом. На відео підприємець запитує посадовця, чи буде змога виграти ще якісь тендери, оголошені в рамках боротьби з Covid-19 і припускає, що «хвиля коронавірусу закривається».

«Нічого не закривається. Його ж чому, карантин, продовжують. Тому що, якщо ти пам’ятаєш, вони заклали 65 мільярдів гривень. Тому що там плани придумали, ось ці апарати ШВЛ… Вони там собі заклали контракти і тому продовжують це все. Бо якщо сьогодні все зупинити, а гроші не освоєні, а хтось вже товар привіз…», – каже на відео представник Держенергонагляду, який, за його ж словами, займається законодавчим реформуванням енергетичної галузі.

Нагадаємо, Коломойський і Боголюбов набували елітну нерухомість у Лондоні та Ізраїлі на кошти ПриватБанку.