Дівчинка з Рожищ виростила косу довжиною у майже півтора метра (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Дівчинка з Рожищ виростила косу довжиною у майже півтора метра (Фото)

Довга коса - дівоча краса!

Фото зі сторінки Рожищенського Будинку Дитячої Творчості у фейсбуці.

Дівчинка з Рожищ виростила косу довжиною у майже півтора метра (Фото)

До Дня Незалежності України Комунальним закладом «Рожищенський будинок дитячої творчості» був оголошений конкурс для дівчаток міста і району «Довга коса-дівоча краса»

У змаганнях взяли участь сім юних красунь:

Мордасова Евеліна (довжина волосся 67см.),
Богай Христина (довжина волосся 67см.),
Івашина Ірина (довжина волосся 69 см.),
Скрипчук Ірина (довжина волосся 70 см.),
Гуш Валерія (довжина волосся 75 см.),
Поліщук Наталія (довжина волосся 79 см.).

Але саме довга коса є найбільшою гордістю юної красуні!

Дарина Холік виростила волосся довжиною 136 см. Саме ця дівчинка і стала переможницею. Їй 13 років і свої коси вона відрощує із самого дитинства. Даринка дуже любить малювати, танцювати і готувати тістечка. Ще полюбляє фотографуватися і знімати відео. Але саме довга коса є найбільшою гордістю юної красуні!

«Вітаємо переможницю! І обіцяна нагорода для Дарини – зачіска за власним вибором у перукаря Ольги Мосійчук, керівника гуртка «Перукарська справа» Рожищенського БДТ. Дякуємо редакції газети «Наш край» (ред. Наталія Яковлєва) за партнерство у пропаганді талантів та обдарувань дітей Рожищенського краю, за безумовну підтримку як вихованців Рожищенського БДТ, так і рожищан-переможців конкурсів, що проводяться закладом в мережі інтернет та офлайн, та за щирі і добрі слова підтримки, які щотижня звучать зі шпальт районного видання» - йдеться на сторінці Рожищенського Будинку Дитячої Творчості у фейсбуці.

Помилуйтеся фото переможниці, виставленими на сторінці будинку дитячої творчості.