У штабі ООС стверджкють, що протягом доби на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У штабі ООС стверджкють, що протягом доби на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша

Нам кажуть, що все мирно...

Фото slovoidilo.ua

У штабі ООС стверджкють, що протягом доби на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає

Штаб ООС поширив ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 29 серпня 2020 року:

«Слава Україні!

Сьогодні, 29 серпня, – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини. Нині день, коли кожен українець повинен подякувати полеглим захисникам за мир у наших домівках та виявити пошану, схиливши голову під час хвилини мовчання.

Сьогодні, 29 серпня, – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини.

Герої живі, поки жива пам’ять про них. Згадаємо серцем усіх, хто віддав своє життя за волю та незалежність України.

У районі проведення операції Об’єднаних сил ситуація залишається повністю контрольованою українськими воїнами. Дотримуючись повного і всеосяжного режиму припинення вогню наші захисники продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням.

28 серпня на усіх ділянках відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано. Військовослужбовці Об’єднаних сил й надалі дотримуються умов припинення вогню та готові реагувати на будь-які дії з ворожої сторони.

Українські захисники повністю контролюють ситуацію в районі проведення операції.

Від початку поточної доби, 29 серпня, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша, порушень повного та всеосяжного режиму припинення вогню не зафіксовано.

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає.

Наші захисники не втрачають пильності та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Слава Україні!», - йдеться у зведенні.