Митрополит Луцький і Волинський Михаїл славно попразникував у Скриговому (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл славно попразникував у Скриговому (Фото)

Ласкаво просимо!

Фото Волинської єпархії ПЦУ.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл славно попразникував у Скриговому (Фото)

Архієрей очолив Божественну літургію у громаді Успіння Пресвятої Богородиці

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну літургію у громаді Успіння Пресвятої Богородиці села Скригове Горохівського деканату з нагоди престольного празника і 120-річчя освячення церкви, повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Разом із високопреосвященним правили: горохівський декан протоієрей Андрій Сидор, настоятель священник Роман Яцірук, інше духовенство благочиння та з Білорусі.

Храм зведено й освячено 1900 року, належить до пам'яток архітектури національного значення.

Архієрей привітав присутніх зі святом і зазначив, що нині ніби й незвичний день для вітання, скорботний. Але ми не сумуємо, а навпаки, радіємо. Коли людина помирає, відходить в інший світ, ми тривожимося за неї, бо не знаємо, що її очікує. Хочемо, щоб увійшла в Царство Небесне. А про Богородицю нам усе відомо: Вона «чесніша від херувимів і незрівнянно славніша за серафимів». Господь у славі возніс Пречисту Матір на Небеса. І ми сподіваємося на це ж. Через Успіння ми укріпляємось у вірі, тому й вітаємо один одного зі святом. На завершення владика зазначив, що дуже радісно, коли ми збираємось у храмі. Ми тут молимося разом, радіємо, бо нам тут добре.

Церковними відзнаками владика нагородив активних парафіян.

Храм зведено й освячено 1900 року, належить до пам'яток архітектури національного значення.