Лукашенко заговорив про референдум і зміни до конституції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Лукашенко заговорив про референдум і зміни до конституції

Диктатор вирішив домовлятися?

Фото Sergei GAPON/AFP.

Лукашенко заговорив про референдум і зміни до конституції

Влада Білорусі пропонуватиме народу зміни, які «будуть рухати суспільство вперед»

«Повернення, як дехто каже, до Конституції 1994 року - ми з вами це не просто пройшли або прожили, а ввібрали в себе. Ми бачили, що тоді творилося. Повернення назад - це, напевно, не є рух. Це є зміни, але це не рух вперед. Хотілося б, щоб ці зміни рухали наше суспільство вперед. На таких змінах ми будемо наполягати, і пропонувати нашому народові такі зміни», - повідомив сьогодні Лукашенко під час робочої зустрічі з головою Верховного суду Валентином Сукало. Про це пише Укрінформ із посиланням на БЕЛТА.

Хочу сказати особливо завзятим, які криком кричать за зміни: вони мають розуміти, що у кожної дорослої людини при голосуванні за те чи інше питання на референдумі за Конституцією є один голос - і в селян, і в робітників, учителів, лікарів, фахівців, і у тих, хто досяг 18-річного віку.

Олександр Григорович зазначив, що зараз у Білорусі фахівці, в тому числі судді Конституційного суду, працюють над змінами до головного закону країни. Потім проект оновленої Конституції буде винесено на громадське обговорення.

«Щоб покрутили, висловили свою думку, що їм подобається, що не подобається, свої міркування. Але при цьому хочу сказати особливо завзятим, які криком кричать за зміни: вони мають розуміти, що у кожної дорослої людини при голосуванні за те чи інше питання на референдумі за Конституцією є один голос - і в селян, і в робітників, учителів, лікарів, фахівців, і у тих, хто досяг 18-річного віку і сьогодні бродить вулицями спокійного, чистого, затишного Мінська», - звернув увагу глава держави.

При цьому він зауважив, що голос неповнолітніх громадян країни, яких також чимало на мітингах, враховуватися не може, хоча вони й можуть висловлювати свою думку.

Нагадаємо: