Мультиметр необхідний кожному - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Мультиметр необхідний кожному

Зручний, мультифункціональний і практичний прилад, який стане хорошим помічником!

Фото electronoff.ua.

Мультиметр необхідний кожному

Це невеликий бокс ергономічної форми, який дуже зручно тримати в руці

Універсальний багатофункціональний пристрій, який здатний замінити собою вольметр, амперметр і омметр –  мультиметр. Прилад оснащений прогумованим чохлом, який потрібен для двох речей: з точки зору електробезпеки в разі подачі надмірної напруги, а також для захисту самого пристрою від падіння з висоти до півтора метра (за рахунок чохла він пружинить).

Мультиметр необхідний для вимірювання безлічі величин, властивих електричному струму, тому він надійно закріпився серед інших допоміжних пристроїв електриків, електронників, сервіс-центрів з діагностики і ремонту різного устаткування та в автомайстернях. До числа цих величин відноситься зокрема такі основні для мультиметра як постійна і змінна напруга, постійний і змінний струм, опір. Однак безліч моделей здатні вимірювати також частоту, ємність, опір ізоляції, шпаруватість сигналу, а крім того і вимірювати високу температуру - до 1000 градусів за Цельсієм завдяки наявній в комплекті термопарі. Аби обрати необхідну вам модель, рекомендуємо відвідати каталог мультиметрів

Це чудовий універсальний пристрій, який допоможе електрику, електроннику, програмісту і просто домашньому майстру продзвонити цілісність електричної мережі, впевнитися в хорошій якості і експлуатаційних характеристиках діодів і транзисторів у схемі, але найголовніше – виміряти силу постійного або змінного струму, постійної або змінної напруги, опору , шпаруватості сигналу, частоти, ємності і температури.

У комплект пристрою також входить два вимірювальних контактних щупи, які слід вставляти в спеціальні роз'єми в залежності від полярності. Вага не більше 250 грамів.

На приладовій лицьовій панелі пристрою розміщений цифровий рідкокристалічний екран з хорошим розширенням, а нижче - поворотний тумблер для вибору потрібної величини і її діапазону. Деякі моделі можуть автоматично налаштовувати діапазон вимірювань. Покази в момент вимірювання з'являються і наростають по величині до істинної поступово, ривками, а не як в аналогових моделях. Саме тому в сучасних цифрових мультиметрах є кнопка фіксації показів, а також для зручності використання – кнопка підсвічування рідкокристалічного дисплею.

Більшість моделей мультиметрів також здатні тестувати електричне коло на її цілісність, тестувати транзистори і діоди на здатність до правильної та безпечної подальшої експлуатації. Для цього на приладовій панелі (рідше - збоку від неї) є окремі невеликі роз'єми. Останні моделі оснащені також виходом під USB- порт, що дає можливість вивести всі отримані при вимірах дані на свій персональний комп'ютер. 

Щоб скористатися приладом, необхідно спочатку вставити в нього акумуляторну батарею типу «Крона» 9 вольт, яка йде в комплекті. Після чого включити прилад, на поворотному тумблері знайти потрібну вимірювальну величину і діапазон, який передбачається обчислювати. Багато моделей діапазон вибирають автоматично.

Після цього контактним щупом потрібно виконати необхідні маніпуляції. І на цифровому екрані дочекатися максимального показника, який необхідно для зручності зафіксувати спеціальною кнопкою. Багато різновидів сучасних мультиметрів дозволяють всі дані записувати і зберігати на пристрої, а також підключати його до персонального комп'ютера і переносити дані туди.

Це чудовий універсальний пристрій, який допоможе електрику, електроннику, програмісту і просто домашньому майстру продзвонити цілісність електричної мережі, впевнитися в хорошій якості і експлуатаційних характеристиках діодів і транзисторів у схемі, але найголовніше – виміряти силу постійного або змінного струму, постійної або змінної напруги, опору , шпаруватості сигналу, частоти, ємності і температури. На все це з легкістю здатні такі універсальні пристрої як мультиметри. Це  дійсно дуже зручний, мультифункціональний і практичний прилад, який стане хорошим помічником!