Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Новий тренер «Волині» Василь Сачко: «У перших турах не чекайте від нас якоїсь блискавичної і дуже гарної гри» (Відео)

«Роботи багато і до ідеалу ще дуже довго».

Фото Youtube.com.

Новий тренер «Волині» Василь Сачко: «У перших турах не чекайте від нас якоїсь блискавичної і дуже гарної гри» (Відео)

45-річний наставник лучан дав перше інтерв’ю для пресслужби «хрестоносців»

– Василь Вікторович, за два тижні роботи уже встигли звикнути до тренерської ролі у «Волині»?

– На жаль, часу дуже мало, як і вибору – як включатися в роботу. Її дуже багато, і ви розумієте, що команда формується фактично з чистого аркуша. З минулого сезону можна порахувати на пальцях однієї руки, хто залишився. На це є різні причини – з кимось попрощалися ми, з кимось вели перемовини, когось не втримали, хтось із хлопців проявлятиме себе вже в інших командах. Тому – етап непростий, етап такий, що часу на ознайомлення просто немає і ми одразу включилися в роботу. Команди формують роками, а у нас – лише два тижні. Однак тим процесом, що зараз йде – я задоволений, – відповів кореспонденту fcvolyn.net наставник луцького клубу.

«Ніколи не забудеться, як ми тут обігрували «Шахтар» і «Динамо»…»
«Ніколи не забудеться, як ми тут обігрували «Шахтар» і «Динамо»…»

 – Що для нас буде важливіше – яскравий атакуючий стиль гри чи організованість, дисципліна та надійність?

– Роботи багато і до ідеалу ще дуже довго. Я буду відвертим – особливо в перших турах не чекайте від нас якоїсь блискавичної і дуже гарної гри, для нас важливе формування команди. Звісно, дуже великі питання в нас в обороні, враховуючи минулий сезон. Команда чимало пропускала і це нас цікавить, як і гра в атаці, де треба ще більше додавати, грати ще агресивніше. Зараз надзвичайно якісного футболу не буде, я це розумію і не буду лукавити – для нас важливий результат, самовіддача, бажання, однак я впевнений, що від гри до гри ми будемо додавати.

Зараз надзвичайно якісного футболу не буде, я це розумію і не буду лукавити – для нас важливий результат, самовіддача, бажання, однак я впевнений, що від гри до гри ми будемо додавати.

– Ви вигравали з «Волинню» Першу лігу в якості футболіста та бомбардира. Наскільки хороші спогади про той переможний сезон?

– Звісно, ті враження незабутні, зараз у нас в тренерському штабі працюють гравці тієї команди – Ярослав Комзюк, Володимир Гапон, і в системі клубу – Володимир Гащин… Це ті хлопці, з якими ми грали, яких я ставлю в приклад нашим теперішнім молодим футболістам. Спогади чудові, адже саме з того сезону почалася моя серйозна професійна футбольна кар’єра, я тут віддав чимало років клубу, для мене це був початок майбутніх перемог, тож я хочу, щоб команда знову повернулася туди – в елітний дивізіон.

– Чи є у вас якийсь найбільш пам’ятний матч чи гол у складі «Волині»?

– Та такого було багато і не хотілося б робити на чомусь акцент. Для мене пам’ятне, як ми з «Волинню» вийшли тоді до Вищої ліги, ніколи не забудеться, як ми тут обігрували «Шахтар» і «Динамо», коли багато хто не вірив у нас, а ми ставили собі мету і досягали її. Тоді ми могли звернути гори та обіграти будь-кого – настільки у нас був колектив, настільки місто жило цим, вболівальники нас підтримували.

Тоді була дуже збалансована команда, і це, мабуть, заслуга Віталія Кварцяного. Хочеться це життя повернути в наше місто, хочеться, щоб вболівальники ходили на видовище, щоб футболісти показували гру, а люди ходили їх підтримувати – і це, мабуть, основне завдання зараз.

– Наостанок – з яким нАстроєм і настрОєм ви та команда готові відкривати новий сезон та нову сторінку в історії «Волині»?

– От якраз таке завдання стоїть переді мною та тренерським штабом – щоб гравці були однодумцями, були з позитивним настроєм, і одягаючи футболку «Волині», розуміли, чого ця футболка варта, грали за ту емблему, яка в них біля серця і знали, що у них написано на спинах. Тому зараз це якраз і одне з головних наших завдань – позитивно налаштувати нашу команду. 

Повний текст: fcvolyn.net.

Нагадаємо, що в стартовому турі Першої ліги «Волинь» на своєму полі 5 вересня приймає «Кремінь» (Кременчук). Початок матчу о 18:00.

Читайте ще про Василя Сачка в нашій публікації – «У новому сезоні «Волинь» намагатиметься «надерти дупу» суперникам під орудою тренера-гренадера».

Telegram Channel