Волинські контрабандисти намагалися «довантажити» потяг з рудою сигаретами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Волинські контрабандисти намагалися «довантажити» потяг з рудою сигаретами

З України до Польщі намагалися переправити сигарети.

Фото ДПСУ.

Волинські контрабандисти намагалися «довантажити» потяг з рудою сигаретами

Системна боротьба прикордонників Західного регіонального управління з протидії незаконному переміщенню підакцизних товарів до країн ЄС триває

Спільними зусиллями оперативників Луцького прикордонного загону та колег з Житомира вдалося запобігти спробі контрабанди сигарет з України до Польщі.

Завчасно здобуту інформацію прикордонники реалізували на залізничній станції «Здолбунів», що у Рівненській області. На гарячому оперативна група затримала чотирьох наших співвітчизників, жителів Любомльського району Волинської області. Вони намагалися «довантажити» 2 тисячами пачок сигарет один з напіввагонів потяга з рудою, який слідував до Польщі.  

Намагалися «довантажити» 2 тисячами пачок сигарет один з напіввагонів потяга з рудою, який слідував до Польщі.  

 

Сигарети, попередня вартість оцінки яких становить близько 50 тис. гривень, буде передано співробітникам митниці. Стосовно затриманих осіб внесено відомості до ЄРДР за ч.1. ст. 199 КК України.

Нагадаємо, днями прикордонники Луцького загону здійснили затримання контрабандистів у Шацькому та Любомльському районах, що на Волині.

Джерело: Державної прикордонної служби України.