Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Молодята з Одеси у Львові врятували лебедя (Фото)

У музеї подякували одеситам за небайдужість.

Фото «Шевченківський гай».

Молодята з Одеси у Львові врятували лебедя (Фото)

Кирило та Діана нещодавно одружились та поїхали у весільну подорож на Галичину, де відвідали, зокрема, «Шевченківський гай»

У суботу, 5 вересня, у «Шевченківському гаю» молоде подружжя з Одеси допомогло врятувати лебедя, який заплутався в рибальській жилці, а гачок зачепився йому за шию. Про це повідомляють на сторінці музею, передає Zaxid.net.

Не стояли осторонь, зателефонували ветеринару, проконсультувались, та самі рішуче впіймали лебедя, котрий побивався задихаючись.

«Не просто гуляли і любувались усім навколо, але будучи уважними запримітили, що лебідь заплутався у рибальській жилці, котру частково ковтнув, ще й гачок увірвався в шию і стирчав з неї. Не стояли осторонь, зателефонували ветеринару, проконсультувались, та самі рішуче впіймали лебедя, котрий побивався задихаючись», – повідомили на сторінці Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

Птаха розмотали із рибальської жилки та витягнули гачок із шиї.

Разом із доглядачкою Олено Попович та головним зберігачем Русланом Сірим туристи врятували лебедя. Його розмотали із рибальської жилки та витягнули гачок із шиї.

«Висловлюємо щиру подяку молодому подружжю Кирилу та Діані за їх рішучість та любов до птахів, за високу свідомість. Це не просто так, бо рідний брат Кирила ветеринар», – додають у музеї.

Нагадаємо, волинянка без ніг наздогнала своє щастя в Німеччині.

 
Telegram Channel