Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Фермер у США висадив 2 млн соняшників, щоб ощасливити людей

Це (прогулянка між соняшників) чудова можливість усміхатися.

Sunflowers are still weeks away from harvest on a farm near Beausejour, Manitoba, Canada August 20, 2020. REUTERS/Shannon VanRaes

Фото Reuters.

Фермер у США висадив 2 млн соняшників, щоб ощасливити людей

Чоловік захотів подарувати людям трохи більше щастя в цей час епідемії

Родина фермера Скотта Томпсона 70 років поспіль висаджує на своїх полях полуницю на літо та гарбузи на осінь, але цього року зробили виняток. Чоловік захотів подарувати людям трохи більше щастя в цей час епідемії та висадив 2 млн соняшників, щоб усі охочі могли прийти на пікнік. Про це повідомляє CNN, передає «День».

Соняшники, трохи польових квітів та цинії висадили на 15 полях на 22 гектари, щоб забезпечити соціальне дистанціонування між відвідувачами.

«З часом епідемія нікуди не зникала... Ми подумали, що люди шукатимуть, чим зайнятися і це (прогулянка між соняшників) чудова можливість усміхатися та дотримуватися соціальної дистанції», — сказав Скотт. Соняшники, трохи польових квітів та цинії висадили на 15 полях на 22 гектари, щоб забезпечити соціальне дистанціонування між відвідувачами.

Відвідувачі можуть влаштовувати пікніки на полі та навіть взяти з собою на пам'ять декілька соняшників.

Скотт із дружиною кажуть, що отримують позитивні коментарі у Facebook та подяки за те, що з'явилося таке місце для відпочинку. Кажуть, що одна жінка приїхала з Чикаго, щоб втекти «від протестів і похмурості».

Telegram Channel